Weronika Kolińska laureatką XXIV Konkursu Wiedzy o Kaszubach

Nasi uczniowie po raz pierwszy wzięli w tym roku udział w Konkursie Wiedzy o Kaszubach, który organizowany jest przez Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie i redakcję "Dziennika Bałtyckiego" pod patronatem honorowym Jana Kleinszmidta -przewodniczącego Sejmiku Województwa Pomorskiego. Konkurs polegał na udzieleniu odpowiedzi na pytania dotyczące kultury Kaszub w sposób kreatywny i nieoczywisty.

Konkursowe prace przygotowali: Nicole Piątek, Roksana Kulas, Aleksandra Durawa, Wiktoria Szajner, Katarzyna Mucha, Sara Owśnicka,Hubert Chrustowicz i Weronika Kolińska. Spośród ponad 500 prac jurorzy docenili wyjątkową pracę w drewnie w wykonaniu Weroniki Kolińskiej, przyznając jej I miejsce w kategorii  klas 4-8.

Dziękujemy wszystkim, którzy wykonali wyjątkowe lapbooki, a Weronice serdecznie gratulujemy zwycięstwa!

Zapraszamy do obejrzenia prac naszych uczniów.